📌RDD Tusietuli – przekazanie rolek dla dzieciaków…

  Chcemy się z Wami podzielić fajną inicjatywą, odezwała się do Nas Violetta, że ma do przekazania kilka par rolek w różnych rozmiarach i chciałaby żeby służyły dalej komuś. Długo nie myśląc zabraliśmy się do roboty i szukaniem placówek gdzie dzieci mógłby by skorzystać z rolek. Udało się znaleźć dwie potrzebujące placówki do których pojechało kilka par rolek. To wspaniałe uczucie móc pomóc innym i zobaczyć uśmiech na twarzach dzieci.

  Rolki już trafiły do Rodzinnego Domu Dziecka w Sokołowie Podlaskim (Hania Stokowska),a w najbliższym czasie trafią do Zawodowej Rodziny Zastępczej z Chełmna (Bocianie Gniazdo Zrz)

  Taką wiadomość otrzymaliśmy

  Zostało jeszcze kilka małych rozmiarów (30-32) jakby był ktoś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu lub zostawienie komentarza.

  Wierzymy, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla zdrowia i samopoczucia dzieci. Dlatego postanowiliśmy pomóc w zapewnieniu im dostępu do sprzętu, który pozwoli im na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i aktywny tryb życia.

  Chcielibyśmy zachęcić każdego, kto ma możliwość, do podobnego wsparcia. Każda pomoc się liczy, a wspólnie możemy sprawić, że dzieci będą miały więcej radości i zdrowia w swoim życiu.

  Dajcie znać, co sądzicie o takich inicjatywach i czy sami macie pomysły na to, jak pomóc innym! 🙂

Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami