Bezpieczna Droga Do Szkoły 2022

  Celem akcji #BezpiecznaDrogaDoSzkoły było przedstawienie  dzieciom i młodzieży jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, które w szare, jesienno-zimowe dni zwiększą ich widoczność na drodze i poprawią bezpieczeństwo oraz co i jak widzi kierowca pojazdu ciężarowego. Dzieci otrzymały certyfikowane opaski odblaskowe zakupione z funduszy grupy Kierowcy Dzieciom.

  Edukacyjny materiał filmowy można obejrzeć na Youtube: KIEROWCY DZIECIOM

  Fundusze na akcje były zbierane:Na grupie AUKCJE – LICYTACJE  Kierowcy Dzieciom,w Bar Przy Myjni Nevada, Podczas TRUCK SHOW PODLASIE. Swoją cegiełkę do akcji dołożyły również firmy Dalubo Kędzierscy oraz KUAR.

  Dzięki zebranym funduszom akcja zostanie przeprowadzona w 17 szkołach podstawowych w całej Polsce.

  Firma AXO włączając się w akcje #Bezpieczna Droga Do Szkoły postanowiła przeprowadzić akcję w Łomży i zakupić ze swoich funduszy kamizelki odblaskowe oraz opaski odblaskowe. 

  Relacje z akcji możecie znaleźć na YouTube lub na Facebook wpisując w wyszukiwarce #BezpiecznaDrogaDoSzkoły lub #BezpiecznaDrogaDoSzkoły2022

  Dziękujemy Wojewódzkiej Komendzie Policji w Lublinie, Wojewódzkiej Komendzie Policji w Opolu, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Portalowi Miasto z Wizją, Firmie OMEGA PILZNO, Fundacji Truckers Life za możliwość wykorzystania materiałów filmowych.

Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami