Bezpieczne Dzieciaki – Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bielawach

    W Szkole Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bielawach przeprowadzono akcję Bezpieczne Dzieciaki. Celem akcji było przypomnienie zasad bezpieczeństwa na drodze, numerów alarmowych oraz zasad pierwszej pomocy. Dodatkowo dzieci miały okazję dowiedzieć się, co i jak widzi kierowca samochodu ciężarowego.
    Chcielibyśmy również serdecznie podziękować Paulinie i Radkowi Włodarz za poświęcony czas i zaangażowanie w organizację akcji. Ich praca i zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa dzieci są godne podziwu i naśladowania. Dzięki ich wysiłkom dzieci z Szkole Podstawowej im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bielawach miały okazję poznać podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze oraz zasad pierwszej pomocy.
    Dzieci otrzymały bardzo cenną książeczkę edukacyjną z zakresu pierwszej pomocy, która nosi nazwę “Jak zostać bohaterem”. Ta publikacja jest napisana w przystępny sposób, tak aby nawet najmłodsze dzieci były w stanie zrozumieć, jak postępować w przypadku wypadku czy nagłego zachorowania. Książeczka ta zawiera wiele przydatnych porad i instrukcji, które mogą okazać się nieocenione w razie zagrożenia.
    Dodatkowo, dzieci otrzymały także certyfikowane opaski odblaskowe, które pomogą im być lepiej widocznymi na drodze. Dzięki temu, kierowcy zauważą ich z większej odległości i będą w stanie bezpiecznie ominąć. To bardzo ważne, ponieważ zwiększa to ich bezpieczeństwo podczas poruszania się po drodze, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy dni są krótsze i warunki atmosferyczne bywają trudne.

    WESPRZYJ DZIAŁANIA GRUPY KIEROWCY DZIECIOM

Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami