Dzień Dziecka 2022 – Ogrody Geyera

  Grupa Kierowcy Dzieciom działająca pod skrzydłami Stowarzyszenie Klub Polskiego Trakera wspólnie z Ogrody Geyera i Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi dnia 29.05.2022 r. zorganizowała imprezę plenerową dla najmłodszych z okazji DNIA DZIECKA w Łodzi.

  Działo się…

  Dzięki zebranym funduszom przez grupę Kierowcy Dzieciom – dzieciaki miały za darmo zapewnione dmuchane atrakcję: zjeżdżalnia Pirat, ścianka wspinaczkowa, suchy basen – kulki, dmuchany plac zabaw oraz eurobungee – trampoliny – a wszystko to przy współpracy z firmą #PartyLand .

  Jak Dzień Dziecka to nie mogło również zabraknąć popcornu i waty cukrowej oraz słodkich upominków.

  Przy stoisku grupowym dzieci były obdarowywane balonami, naklejkami, lizakami, gumami, żelkami oraz co najważniejsze odblaskowymi – opaskami, żeby były widoczne na drodze.

  Osoby dorosłe mogły otrzymać za darowiznę gadżety grupowe i w ten sposób wesprzeć działalność grupy.

  Kolejną atrakcją dla najmłodszych, ale nie tylko najmłodszych, była wielka ciężarówka, do której każdy mógł wejść i poczuć się jak zawodowiec. Atrakcja cieszyła się dużą popularnością. Dzieci, jak i dorośli odwiedzający ciężarówkę mogli zobaczyć co i jak widzi kierowca tak dużego pojazdu, a nawet zatrąbić. Chcieliśmy pokazać osobom, które wsiadały za kierownice, że kierowca samochodu ciężarowego pomimo, że siedzi wysoko to nie zawsze wszystko widzi.

  Ponadto nie mogło zabraknąć akcji #NakręconyKierowca – czyli wspólne zbieranie nakrętek. Ludzie z chęcią przynosili plastikowe złoto i przekazywali je w nasze ręce. Udało się zebrać około 150 kg tego surowca.

  Grupa Kierowcy Dzieciom zorganizowała również 2 konkursy z nagrodami dla dzieci. Przy prowadzeniu konkursów wspierał nas niezastąpiony Przemek Viga z Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska.

  Dzięki naszym przyjaciołom z Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska, którzy przyjęli zaproszenie i przybyli na Dzień Dziecka w Łodzi swoimi wyjątkowymi motocyklami oraz ambulansem, dzieci jak i dorośli mogli przeszkolić się z pierwszej pomocy i zasięgnąć profesjonalnej porady ratowników medycznych.

  Prezes Fundacji Emilia Ornat ze sceny przeprowadziła szkolenie dla dzieci z pierwszej pomocy oraz wytłumaczyła jak się zachowywać w razie niebezpieczeństwa oraz przypomniała nr alarmowy czyli 112.

  Jak mówiła Emilia łatwo go zapamiętać ponieważ mamy jedną brodę, jeden nos, i dwoje oczu – czyli jeden,jeden, dwa (112).

  Podczas imprezy nie mogło zabraknąć akcentu Polskiej motoryzacji. Na Dzień Dziecka przybyło około 30 maluchów ze Stowarzyszenia Łódzkie Maluchy i stworzyli WIELKĄ wystawę małych Fiatów.

  Jak impreza plenerowa to i aktywność fizyczna. Calypso Fitness Łódź Ogrody Geyera zadbało o to aby ruchu nikomu nie zabrakło. Instruktorki przeprowadziły zajęcia dla Dzieci na trampolinach oraz zumba. Ponadto dzięki Calypso każdy duży jak i mały mógł zasięgnąć porady specjalisty na tematy kondycji swojego organizmu.

  Podczas imprezy odbywał się kiermasz rękodzieł – można było zakupić różnego rodzaju ręcznie robione rzeczy.

  Część artystyczna:

  Na scenie wystąpił zespół taneczny #wearevenom

  Nie zabrakło również akcentu Hip-Hopowego dzięki – Linda DSM

  Babcie w locie zorganizowały przedstawienie dla dzieci

  Jako administracja grupy Kierowcy Dzieciom chcieliśmy podziękować Monika Gromek z Ogrodów Geyera za współpracę, udostępnienie terenu oraz współorganizację tak wspaniałej imprezy i wywołanie tysięcy uśmiechów na twarzach dzieci.

  Bardzo dziękujemy również Magdalenie Więckowskiej z Domu Samotnej Matki w Łodzi, bez której imprezy pewnie by nie było z naszym udziałem. To dzięki Magdzie udało znaleźć się miejsce i wspólnie zorganizować super imprezę dla najmłodszych.

  Najbardziej dziękujemy wszystkim osobom, firmom, instytucjom dzięki którym udało się zebrać fundusze na tak wspaniała imprezę dla dzieciaków, aby wywołać tysiące uśmiechów.

  JESTEŚMY ABY POMAGAĆ

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej grupy na Facebooku https://www.facebook.com/groups/kierowcy.dzieciom/

  Chcesz wesprzeć działania grupy Kierowcy Dzieciom ⁉️

  Możesz to zrobić przelewem:

  Stowarzyszenie Klub Polskiego Trakera

  ul. Na Załęczu 1 D

  31-587 Kraków

  nr konta: 74 1600 1462 1022 3494 5000 0002

  SWIFT: PPABPLPK0

  Tytułem: DAROWIZNA Kierowcy Dzieciom

  Lub poprzez zrzutkę: https://zrzutka.pl/6kuz8b

  W razie pytań zapraszamy do kontaktu: admin@kierowcydzieciom.eu

  Osobami odpowiedzialnymi z ramienia grupy Kierowcy Dzieciom za organizację Dnia Dziecka 2022 byli Antoni Maciejewski i Artur Gostek

Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami