Kierowcy Dzieciom zapraszają 4-6 sierpnia 2023 na nasze stoisko podczas na Truck Show Podlasie IV  W dniach 4-6 sierpnia 2023 zapraszamy na nasze stoisko podczas Truck Show Podlasie IV Grajewski zlot samochodów ciężarowych

  Jak powiedział Krzysztof Bałazy grupa Kierowcy Dzieciom jest w Grajewie od pierwszej edycji. Mamy nadzieje, że będziemy na każdej kolejnej…

  Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie będzie można otrzymać gadżety za darowiznę – wesprzeć grupę Kierowcy Dzieciom. Na stoisku będzie czekała na was Beata Bałazy.

  Jak przypomina Michał Żuchoś Żuchliński grupa Kierowcy Dzieciom działa w 100% z darowizn i non-profit . Nikt z administracji grupy jak i członków nie nie pobiera wynagrodzenia za swoją działalność. Wszyscy działamy jako wolontariusze.

  Jak wspomniał Szymon Radecki podczas tegorocznego Truck Show Podlasie planujemy przeprowadzić rożnego rodzaju licytacje. Chcesz przekazać gadżety na licytacje ?
  Odezwij się👇
  admin@kierowcydzieciom.eu
  http://m.me/KierowcyDzieciom

  Jeśli nie możesz być na zlocie, a chciałbyś wesprzeć działania grupy. Odezwij się do Paulina Radek Włodarz – ustalicie wszystko – paczuszka na pewno dotrze do Ciebie – https://kierowcydzieciom.eu/gadzety-za-darowizne/

  NakręconyKierowca – czyli wspólne zbieranie plastikowych nakrętek. Jak wspomniał koordynator akcji Arkadiusz Frąckiewicz – miłośników ekologii i pomagania zachęcamy do przynoszenia plastikowych nakrętek na nasze stoisko.

  W tym roku oprócz stoiska z gadżetami i słodkości dla dzieciaków. Postanowiliśmy w sobotę i niedziele zorganizować animacje oraz strefę gier wieloformatowych – mówi Artur Gostek.

  Zapraszamy do odwiedzania i wspierania
  Do zobaczenia na TRUCK SHOW PODLASIE. IV .Grajewski zlot samochodów ciężarowych 4-6.08.2023

Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami