#PlaceZabaw – Rodzinny Dom Dziecka w Dobrzykowicach


  Grupa Kierowcy Dzieciom w miejscowości Dobrzykowice niedaleko Wrocławia postawiła nowy plac zabaw w Rodzinnym Domu Dziecka.


  Ten wyjątkowy plac zabaw powstał dzięki funduszom zebranym podczas aukcji i licytacji zorganizowanych przez grupę w ramach akcji #PlaceZabaw.


  Dzieci z Domu Dziecka były niezmiernie szczęśliwe z nowego miejsca do zabawy, które teraz mogą wspólnie odkrywać i cieszyć się każdego dnia.  Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą akcję i dołożyli swoją cegiełkę do stworzenia tego wspaniałego placu zabaw. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się spełnić marzenia dzieci i sprawić im wiele radości.


  Podziękowania również kierujemy w stronę cukierni “Magdalenka” z Wrocławia, która hojnie przekazała słodkie upominki w postaci pysznych pączków dla podopiecznych.


  Zachęcamy wszystkich do kontynuowania wsparcia grupy Kierowcy Dzieciom, która nieustannie angażuje się w wywoływanie uśmiechów na twarzach dzieci.


  Każda forma wsparcia, czy to finansowa, materialna czy w postaci czasu i uwagi, ma ogromne znaczenie dla naszej działalności i dla dzieci.


  Dziękujemy za serce i dobroć, jakie okazujecie!


Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami