#PlaceZabaw – Rodzinny Dom Dziecka w Olszy  Obejrzyj materiał wideo


  Pierwszy z sześciu planowanych placów zabaw został oficjalnie przekazany do użytku w Rodzinnym Domu Dziecka w Olszy. Wydarzenie to było niezwykle wzruszające, ponieważ spotkaliśmy tam serdeczną wielopokoleniową rodzinę Państwa Kaźmierczak. Na miejscu przywitała nas 11 uroczych dzieciaków oraz pełni wdzięczności rodzice. Zostaliśmy powitani z ogromną radością, która natychmiast rozgrzała nasze serca. Podczas ceremonii otwarcia nie tylko delektowaliśmy się pyszną gorącą zupą, ale przede wszystkim cieszyliśmy się z widoku uśmiechniętych buziaków i beztroskiej radości na twarzach dzieci. Dzieło to nie byłoby możliwe bez zaangażowania wielu ludzi i firm, którym składamy serdeczne podziękowania za ich wsparcie. W szczególności chcielibyśmy wymienić Anetę INES.

  Na miejscu wsparli nas:
  Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska
  Tulimy.

  Plac zabaw został postawiony przy współpracy z firmą sosenka.pl.


  To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałym przykładem jak wspólna praca i zaangażowanie społeczności mogą przynieść radość i uśmiech na twarze dzieci. Inicjatywy takie jak ta pokazują, jak ważne jest wspieranie i pomaganie potrzebującym. Mamy nadzieję, że nowy plac zabaw w Rodzinnym Domu Dziecka w Olszy będzie miejscem radości, zabawy i wspólnych spotkań dla wszystkich dzieci oraz ich opiekunów.


  Galeria Zdjęć


  Dziękujemy jeszcze raz wszystkim zaangażowanym za ich wkład i przypominamy, że nasza misja to służba i pomoc drugiemu człowiekowi. JESTEŚMY ABY POMAGAĆ!  Zachęcamy do zapoznania się:


Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami