#PlaceZabaw | Rodzinny Dom Dziecka |

  16 marca 2024 roku, dzięki niezwykłej inicjatywie naszej grupy, a właściwie akcji #PlaceZabaw, dzieci z miejscowości … zyskały nową przestrzeń do zabawy i aktywnego spędzania czasu.


  Ten nowy plac zabaw to efekt wielkiego serca i zaangażowania społeczności skupionej wokół grupy “Kierowcy Dzieciom”, która zorganizowała aukcje i licytacje, aby zebrać niezbędne fundusze.


  Jest to przykład, jak wspólne działania mogą przyczynić się do realizacji ważnych projektów, które na co dzień wpływają na życie naszych najmłodszych.


  Plac zabaw został zlokalizowany w Rodzinnym Domu Dziecka. To miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, sprawność fizyczną oraz umiejętności społeczne, spędzając czas na świeżym powietrzu w otoczeniu rówieśników.


  Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego placu zabaw – każda wpłacona złotówka, każdy poświęcony czas i energia miały swój nieoceniony wkład w realizację tego projektu.


  Zachęcamy do dalszego wspierania działań grupy Kierowcy Dzieciom.


  Wspólnie możemy dokonać wielu pozytywnych zmian i sprawić, że nasze otoczenie stanie się jeszcze przyjaźniejsze dla najmłodszych.


  galeria

Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami