#PlaceZabaw – Ruszamy ze zbiórką funduszy…

  Grupa Kierowcy Dzieciom ma przyjemność ogłosić nowy projekt pod tytułem #PlaceZabaw, którego celem jest postawienie kolejnych placów zabaw dla dzieci. Nasza grupa od lat angażuje się w pomoc najmłodszym, a dzięki dotychczasowym zbiórkom udało nam się już postawić 9 placów zabaw w różnych częściach Polski. Jednakże, wiemy, że wciąż jest wiele miejsc, gdzie brakuje takich miejsc do zabawy i dlatego chcemy kontynuować nasze działania.

  >> WESPRZYJ AKCJE PLACE ZABAW <<

  O grupie Kierowcy Dzieciom w dużym skrócie…
  KIM JESTEŚMY?

  Kierowcy Dzieciom to grupa osób, zajawkowiczów lubiących wywoływać uśmiech na twarzach dzieci.. Działamy pod skrzydłami Stowarzyszenie Klub Polskiego Trakera zarejestrowanego pod nr KRS 0000310226 jako Organizacja Pożytku Publicznego. Naszym celem jest wywoływanie uśmiechów na twarzach dzieci, dbanie o ich bezpieczeństwo na drodze oraz aktywność fizyczną. Skupiamy się na organizowano różnego rodzaju akcji z których może skorzystać większa ilość dzieci. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.kierowcydzieciom.eu

  Poniżej kilka przykładowych materiałów z poprzednich akcji związanych z placami zabaw.:

  KLIKNIJ >> W JAKI SPOSÓB MOŻNA WESPRZEĆ GRUPĘ KIEROWCY DZIECIOM <<

  Grupa Kierowcy Dzieciom działa w 100% z darowizn (nonprofit). Wszyscy działamy jako wolontariusze, nikt z administracji grupy jak i członków nie pobiera wynagrodzenia od swojej działalności. Fundusze na działalność grupy zbieramy z darowizn – prowadzimy zbiórki publiczne, aukcje itd.

  >> SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI <<

Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami