WESPRZYJ PROJEKT #PlaceZabaw CEGIEŁKĄ

    Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zastanowić, jakie znaczenie mają dla dzieci miejsca, w których mogą się bawić i rozwijać swoje umiejętności? Z pewnością każdy z nas pamięta swoje ulubione place zabaw z dzieciństwa i wie, jak wiele radości mogą przynieść maluchom.

    Tutaj pojawia się szansa, aby pomóc! #PlaceZabaw to projekt, który ma na celu zebranie funduszy zakup placów zabaw dla dzieci. Możesz wesprzeć nasze działania, wirtualną cegiełką, która stanie się symbolem Twojego wsparcia dla dzieci i ich potrzeb.

    Dlaczego warto wesprzeć #PlaceZabaw? Bo każde dziecko ma prawo ciekawej zabawy, która rozwija jego zdolności i pozwala na nawiązywanie relacji z rówieśnikami. Twoje wsparcie może przyczynić się do stworzenia wymarzonego miejsca zabaw dla najmłodszych, które przyniesie wiele uśmiechu i radości na ich twarzach.

    Wspierając wirtualną cegiełką, możesz stać się częścią tej wspaniałej inicjatywy i pomóc w spełnieniu marzeń dzieci.

    Projekt #PlaceZabaw, którego celem jest postawienie kolejnych placów zabaw dla dzieci. Nasza grupa od lat angażuje się w pomoc najmłodszym, a dzięki dotychczasowym zbiórkom udało nam się już postawić 9 placów zabaw w różnych częściach Polski. Jednakże, wiemy, że wciąż jest wiele miejsc, gdzie brakuje takich miejsc do zabawy i dlatego chcemy kontynuować nasze działania.

Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami