Pan Andrzej Szymborski – Burmistrz Pisza odwiedził stoisko grupy Kierowcy Dzieciom podczas akcji Bezpieczne Dzieciaki

  Burmistrz miasta Pisz, Pan Andrzej Szymborski, wziął udział w akcji Bezpieczne Dzieciaki, która odbyła się 8 września 2023 na Placu Daszyńskiego w Piszu.
  „Traktujemy to dla Naszego Miasta jako taki dar serca i za to dziękujemy”
  Podczas imprezy, Pan Burmistrz odwiedził stoisko grupy Kierowcy Dzieciom, aby osobiście podziękować za organizację wydarzenia związanego z bezpieczeństwem dla dzieci oraz pierwszą pomocą w jego mieście.

  To wspaniałe, że lokalne władze doceniają i wspierają inicjatywy mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa dzieci w mieście. Akcja Bezpieczne Dzieciaki, zorganizowana przez grupę Kierowcy Dzieciom,Piski Dom Kultury oraz miasto Pisz to świetny przykład takiej inicjatywy.

  Podczas wydarzenia, dzieci miały okazję poznać podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz nauczyć się udzielania pierwszej pomocy. Dzięki temu, w razie potrzeby, będą w stanie szybko i skutecznie pomóc osobie potrzebującej.

  Wizyta Pana Burmistrza na stoisku grupy Kierowcy Dzieciom jest kolejnym dowodem na to, że władze miasta Pisz są zaangażowane w zapewnienie bezpieczeństwa najmłodszym mieszkańcom. Mam nadzieję, że takie inicjatywy będą organizowane regularnie, a dzieci będą mogły zdobywać wiedzę na temat bezpieczeństwa w sposób ciekawy i przystępny.

Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami