Kierowcy Dzieciom – #DokręcamyPomagamy3


Wpłać poprzez formularz poniżej darowiznę za określoną liczbę dokręconych nakrętek.

1 nakrętka = minimum 2 zł


#DokręcamyPomagamy to wyzwanie polegające na dokręcaniu dowolnej liczby nakrętek na kołach i nominowaniu kolejnych osób do akcji. Filmiki z dokręcania i post z osobami nominowanymi wrzucamy na grupę Kierowcy Dzieciom na Facebook


Akcja #DokręcamyPomagamy to nie tylko nagrywanie i dokręcanie nakrętek, ale również wsparcie działań grupy Kierowcy Dzieciom. W edycji 3 #DokrecamyPomagamy fundusze będą przeznaczcie na organizację imprez plenerowych dla dzieci i młodzieży w tym Dnia Dziecka.

Każdy może pomóc ‼️ W jaki sposób ⁉️


To proste…
Nagraj filmik jak dokręcasz koło, wstaw go na grupę Kierowcy Dzieciom i nominuj od 3 do 5 osób lub firmy do tego wyzwania, aby również włączyły się do zabawy.


Dokręcając 1 nakrętkę zobowiązujesz się wpłacić 2 zł na rzecz grupy Kierowcy Dzieciom – możesz dokręcić dowolną liczbę nakrętek – według uznania. Dokręcać koła można w każdym pojeździe (ciężarówka, osobówka, rower, wózek, hulajnoga i inne ). Zapraszamy do zabawy.


Pod swoim filmikiem z nominacją dodaj opis:

JA JUŻ DOŁĄCZYŁEM DO AKCJI DOKRĘCAMY POMAGAMY – DOŁĄCZ I TY

Nominuje do zabawy:
✔️
✔️
✔️
✔️
✔️

#DokręcamyPomagamy edycja 3 to wyzwanie zorganizowane przez grupę KIEROWCY DZIECIOM polegające na dokręcaniu dowolnej liczby nakrętek na kołach i nominowaniu kolejnych osób do akcji. Akcja #DokręcamyPomagamy to nie tylko nagrywanie i dokręcanie nakrętek, ale również wsparcie działań grupy KIEROWCY DZIECIOM – fundusze zostaną przeznaczone na organizację imprez plenerowych dla dzieci i młodzieży w tym Dnia Dziecka.

LINK DO WPŁAT: https://kierowcydzieciom.eu/dokrecamypomagamy3/

Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać darowizny na wsparcie działań grupy.

Dokręcając 1 nakrętkę zobowiązujesz się wpłacić 2 zł na rzecz grupy KIEROWCY DZIECIOM – możesz dokręcić dowolną liczbę nakrętek – według uznania. Dokręcać koła można w każdym pojeździe (ciężarówka, osobówka, rower, wózek, hulajnoga i inne ) – zapraszamy do zabawy.

LINK DO WPŁAT: https://kierowcydzieciom.eu/dokrecamypomagamy3/

#KierowcyDzieciom #DokręcamyPomagamy #DokręcamyPomagamy3 #Zabawa #Wyzwanie #WyzwanieKDz #DołaczDoNas #FacebookKierowcyDzieciom #JesteśmyAbyPomagać


AKTUALNE NAGRANIA


Polecane
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia www.kierowcydzieciom.eu (900×150 px) - 1
8F6F31B6-5DD0-4100-846D-1EBA39760699
Limes (750 x 420 px) (900 x 150 px)
MISTRZOSTWA POLSKI (Nowy baner na LinkedIn)
Shadow

Jadą razem z nami